Oferta

Oferujemy pełen zakres usług księgowych i kadrowo-płacowych, jak również usługi audytu wewnętrznego i zewnętrznego w charakterze usługodawcy zewnętrznego.

Zajmujemy się kompleksową obsługą dla każdego typu prowadzonej działalności. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe w dowolnym zakresie – prowadzimy zarówno księgowość pełną (Księgi Handlowe), jak i uproszczoną (Księgi Przychodów i Rozchodów).W oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy proponujemy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania.

W ramach kompleksowych usług nasi klienci mogą liczyć na reprezentowanie ich przed urzędem skarbowym, oraz instytucjami takimi jak: ZUS, KRS oraz sądy, a także sporządzanie deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, oraz specjalistyczne doradztwo. Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Zakres naszych usług dostosowujemy do potrzeb Klienta.

Jesteśmy solidni i skuteczni w rozwiązywaniu wszelkich problemów z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac. Współpraca z adwokatami,

 radcami prawnymi oraz biegłymi rewidentami to świadectwo naszych wysokich aspiracji w dążeniu do satysfakcji Klienta.

Służymy Klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą, zapewniamy możliwość konsultacji. Bezwzględnie przestrzegamy zasady tajemnicy służbowej.

 

Wysyłamy równiez pliki JPK_VAT - usługa obowiązkowa dla firm

 


ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!